Компанія «Ніка-Авто»  поділяється на декілька підрозділів, котрі взаємодіють між собою. Це:

  • Торгівля якісним професійним інструментом (ручним, вимірювальним, метало нарізним, промисловим, електро інструментом); 
  • Металообробка (токарка, фрезеровка, шліфовка, зубонарізка, шліфовка та ін.); 
  • Вироби з листового металу (плазмова порізка, гнуття, зварювальні роботи, вигтовлення металоконструкцій);
  • 3D друк (друк різноманітних деталей з пластику).

Завдяки вище перерахованим напрямкам діяльності компанія має можливість надавати комплексні різносторонні послуги великим виробничим підприємствам, середнім вузькопрофільним та приватним замовникам. Наприклад, якщо замовляється певна деталь, вона може бути виготовлена як з металу, так і пластику в залежності від технічних вимог клієнта. Сільськогосподарське підприємство може одночасно замовляти як запчастини до своєї техніки, котрі будуть виготовлені на дільниці металообробки, так і металоконструкції у свої технічні приміщення, котрі паралельно будуть виготовлятися на дільниці виготовлення металоконструкцій. Таких прикладів можна навести безліч, але хотілось би ще розповісти про те, що завдяки даній технічній диверсифікації «Ніка-Авто» має можливість співпрацювати з самими різними клієнтами з різноманітних свер діяльності, торгівлі та надання послуг. Це можуть бути : 

  • Сільськогосподарські підприємства (запчастини, металоконструкції, оснастка до техніки та багато іншого); 
  • Рекламні агенції (виготовлення вивісок, конструкцій для зовнішньої реклами); 
  • Дизайнерські агенції (внутрішні оздоблення приміщень авторськими роботами з листового металу або унікальними придуманими клієнтом речами та відтвореними завдяки 3d друку); 
  • Сто та шиномонтажі (замовляють якісний інструмент за привабливими цінами); 
  • Архітектурні компанії, що можуть замовити макети, виготовленні різними способами
  •  Сервісні центри (котрі замовляють у нас друк на 3d принтері точних копій запчастин, що вийшли з ладу, а їхній оригінал коштує надто дорого, або більше не випускається виробником. Якісна і дешева заміна, надрукована на нашому принтері дуже виручає майстрів сервісних центрів та їхніх клієнтів).

Робота з клієнтами, що працюють в різноманітних сверах ринку з абсолютно різними потребами, проблемами та нюансами нам дуже подобається, ми весь час взнаєм щось нове, доводиться постійно вчитись та вдосконалювати свої навички, шукати в команду сильних спеціалістів та креативних людей. Тому компанія «Ніка-Авто» завжди в пошуку, в пошуку нових цікавих клієнтів, гарних спеціалістів, якісного обладнання, в пошуку нових ідей.